Де дізнатися в Україні секрети фахівців індустрії ділового туризму
27.05.2014

Індустрія проведення заходів досить активно розвивається і перебуває на етапі підйому.

Особливу увагу займає категорія ділового туризму – MICE. Абревіатура цих букв розшифровується як Meetings-Incentives-Conferences-Events. Іноді зустрічається такий варіант: Meetings-Incentives-Сongresses-Events.

У нашій країні ринок MICE зростає і міцніє. Так, за даними World Travel Council Organization обсяг ринку ділового туризму в Україні досягне 1,427 млдр. дол. Для порівняння в 2013 році цей показник був 763 млн.дол.

Зростання ринку і орієнтація України на інтеграцію в європейську спільноту передбачає підвищення рівня сервісу у всіх сферах, у тому числі і в діловому туризмі.

Тенденції останніх років показують, що керівники великих компаній стали, в більшості випадків, схилятися до проведення концептуальних MICE-заходів, а не стандартних «корпоративних паті». Причиною цьому є прагнення до збільшення мотивації персоналу, обмін ідеями в неформальній обстановці, враження партнерів і залучення підвищеної уваги клієнтів.

В Україні, звичайно, ж проводяться спеціалізовані виставки, воркшопи, і вони є безумовно необхідними для відвідування MICE-фахівців, але знову-таки, не завжди можна на таких заходах отримати практичні навички.

У деяких країнах СНД вже встигли розпізнати попит на навчанні в цьому напрямку. Так, в Росії особливою популярністю користується авторська школа Event-менеджерів Михайла Князєва. Асоціація Ділового Туризму (ABT) також проводить освітні сесії в рамках ділового туризму.

В Україні навчання проходить ситуативно. Тобто спеціалізовані MICE агентства можуть проводити подібні тренінги для своїх клієнтів, партнерів. Приміром, велика компанія ділового туризму BTL (БІ ТІ ЕЛ) проводить тренінги “MICE гуру”. У програмі заявлені як доповіді складових компонентів MICE заходів: авіа-, залізничні перевезення, готелі, візові послуги та інше. Так і є доповіді вже більш широкого профілю: теорія MICE, специфіка сервісу, креатив і технології.

Детальніше

Suggest a topic
facebook large
…

Contact with us

Контактна інформація

Київ
вул. К. Малевича (Боженко) 86-И, оф. 2,
03150, Україна
Тел./факс: +38 (044) 503 08 24, +38 (044) 200 38 89,
+38 (044) 507 25 84

Дніпро:
вул. Воскресеньська (Леніна), 12, офіс 3,
49044, Україна
tel./fax: +38 (056) 766 08 09

E-mail:
Для корпоративних клієнтів:
reservation@btl-company.com

Для МАЙС агентств:
direct@btl-company.com

SOS-line: +38 067 236 02 16

Follow us on social networks:

Contact form in footer UK