...

About us

…

Наша історія

 • Заснування компанії BTL-Business Travel Leisure. У 2008 році компанія отримує акредитацію Міжнародної асоціації повітряного транспорту IATA.

 • У 2008 компанія стає членом Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА). У 2010 – відкриття філії в Дніпропетровську.

 • 2011 – відкриття офісу в Тбілісі, Грузія.

  2012 – Організація логістики і наземних послуг для більш ніж 2000 гостей Євро-2012.

  Перемога в номінації “Кращий DMC-оператор Грузії +2012″ за версією видання The MICE Report. Відкриття філії в Донецьку.

 • 2013 – створення міжнародної мережі MICE-компаній. Компанія BTL стає членом Business Travel Association України.

  2014 – Участь у РПР (Реанімаційний пакет реформ). Участь у створенні Kiev Convention and Visitors Bureau. Створення проекту MMP (Meeting MICE Professionals).

  У 2015 компанія BTL проводить ребрендинг. Компанія стає партнером Міжнародного форуму з естетичної медицини Колхіда-2015, який проходить в Тбілісі, Грузія.

Чому BTL

icon_btl

Рекомендації клієнтів

Нас рекомендують міжнародні та українські компанії, які переконалися в якості надаваних послуг і співпрацюють з нами протягом довгого часу

icon-professionalism

Професіоналізм

7 років на ринку, співпрацюємо більш, ніж з 500 компаніями, в порфтоліо понад 7000 реалізованих проектів

icon-reliability

Надійність

Напряму співпрацюємо з закордонними постачальниками та професійними системами бронювання, маємо акредитацію Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), є членом European Business Association (EBA).

icon-quickly

Вигідні тарифи та оперативність

Пряма співпраця з партнерами дозволяє нам запропонувати лояльні тарифи в оперативні терміни і забезпечити вам комфортні умови подорожі.

icon-individualy

Індивідуально

Ми не пропонуємо шаблонних рішень,  бо розуміємо важливість індивідуального підходу до організації ділових подорожей та заходів.

icon-comfort

Зручно

Зручний для Вас спосіб оплати, персональний менеджер, SOS-лінія 24/7, ознайомчі тури та навчальні програми.

 

…

Наші переваги

 • Член Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) з 2008

 • Внесок у розвиток туризму з airBaltic 2010

 • Найкращий продавець Amadeus Content Retail

 • Лідер галузі 2014 Національний бізнес рейтинг (НБР)

 • theMICEreport Awards 2012

  ...

0

осіб персоналу

0

осіб в одному проекті

0

реалізованих проектів

0

кліентів

3

Місія та цінності

BTL Україна - провідна компанія у сфері ділового туризму та організації корпоративних заходів в Україні та за кордоном. Наша місія: організовуємо час і простір для натхнення клієнтів, колег по бізнесу / партнерів, допомагаємо надихати на нові проекти, розвиток бізнесу та особистісне зростання. Слоган компанії: Get inspired!

Місія та цінності

BTL Україна - провідна компанія у сфері ділового туризму та організації корпоративних заходів в Україні та за кордоном. Наша місія: організовуємо час і простір для натхнення клієнтів, колег по бізнесу / партнерів, допомагаємо надихати на нові проекти, розвиток бізнесу та особистісне зростання. Слоган компанії: Get inspired!
 • Нам важливо відкривати і показувати нові шляхи і маршрути, нові проекти і «вести» за собою ринок. Ми прагнемо бути лідерами у всьому, що ми робимо.

 • У нас є свобода брати на себе відповідальність в рамках проекту і корпоративної філософії. Свобода в прийнятті рішень, проактивний підхід, свобода бути особливими і надихати. Ми несемо відповідальність перед своїми співробітниками, партнерами і клієнтам за прийняті рішення та якість надаваних послуг.

 • BTL - Достойно. Гідність народжується від визнання та реалізації своїх цінностей. Ми беремося за ті проекти, в які віримо самі.

 • Спираючись на досягнуте, ми створюємо нове. Прагнення до розвитку, вдосконалення, пошук кращого - фундамент довгострокового успіху.

 • Натхнення допомагає нам розвиватися, відкривати нові проекти і підходи, отримувати задоволення від роботи.

…

Відповідальність

Соціальна відповідальність – це один з найважливіших стратегічних принципів діяльності компанії BTL-Business Travel Leisure.

Ми намагаємося надавати тільки якісні послуги і знаходити індивідуальний підхід до будь-якого проекту. Для нас важливі прозорі умови співпраці, ми працюємо в умовах чесної конкуренції.

Компанія BTL цінує своїх співробітників і керується принципами взаємної поваги і постійного розвитку. Розвиваючи корпоративну культуру, ми формуємо команду однодумців, готових досягати поставлених цілей і не зупинятися на досягнутому.

Ми беремо активну участь у розвитку сфери туризму та MICE.

1212121

Корпоративна політика

 • Як соціально відповідальна компанія ми підтримуємо різні соціальні ініціативи шляхом організації та участі у соціальних і благодійних проектах. Ми беремо участь в ініціативах, де наш накопичений досвід і знання наших фахівців можуть бути максимально корисні, вносячи свій вклад у розвиток сфери туризму та MICE (meetings, incentives, conferences, events).

 • Головні складові екологічної політики - виховання екологічної культури працівників, дотримання екологічних стандартів, спрямованих на раціональне використання та економне витрачання ресурсів. Компанія приймає управлінські та інвестиційні рішення з урахуванням екологічних пріоритетів, виконує вимоги законодавства та нормативних актів з охорони навколишнього середовища.

 • Кадрова політика компанії BTL ґрунтується на чітких, прозорих умовах роботи персоналу. Ми прагнемо вибудувати політику управління персоналом за типом «західних компаній». Ми постійно розвиваємося і не зупиняємося на досягнутому, чого очікуємо і від наших співробітників. Наша команда складається з професіоналів, талановитих, креативних і яскравих особистостей, які якісно і сумлінно виконують покладені на них зобов'язання і дуже люблять сферу ділового туризму та MICE-послуг.

 • Для нас вкрай важливо, щоб рівень наших послуг відповідав найвищим стандартам якості і вашим очікуванням. Перш, ніж прийняти рішення, ми прораховуємо ризики. Ми швидко і точно реагуємо в екстрених ситуаціях. Якщо виникають складнощі, ми обов'язково попереджаємо про них, і якщо у нас виникають які-небудь сумніви в якості надання послуг, ми залишаємо за собою право не рекомендувати вам проведення проекту. Нам цінуємо нашу і вашу репутацію.
  Ми постійно вдосконалюємо бізнес-процеси. Ми вибираємо надійних постачальників і партнерів, які відповідають певним стандартам і нормам якості, мають відповідний досвід, кваліфікацію, позитивні відгуки про свою роботу, і працюють в рамках законодавства.

…

Contact with us

Контактна інформація

Київ
вул. К. Малевича (Боженко) 86-E, під’їзд №2, оф. 6,
03150, Україна
Тел./факс: +38 (044) 503 08 24, +38 (044) 200 38 89,
+38 (044) 507 25 84

Дніпро:
вул. Воскресеньська (Леніна), 12, офіс 3,
49044, Україна
tel./fax: +38 (056) 766 08 09

E-mail:
Для корпоративних клієнтів:
reservation@btl-company.com

Для МАЙС агентств:
direct@btl-company.com

SOS-line: +38 067 236 02 16

Follow us on social networks:

Contact form in footer UK