Як правильно відправити працівника у відрядження
11.03.2016

Службові поїздки насьогодні є частим явищем для кожного підприємства. Відправляючи працівника у відрядження, важливо враховувати законодавство України з цього питання, адже витрати на відрядження також враховуються при оподаткуванні. Хочемо розповісти вам про те, як правильно оформити документи службової поїздки і дати поетапну інструкцію в цьому процесі.

 Важлива інформація

При відправленні своїх співробітників у відрядження будь-яка компанія повинна подбати про підготовку документів, які необхідні для внесення витрат на службову відпочинку до складу витрат, що враховуються при оподаткуванні податку на прибуток організації.

Важливо нагадати, що за Податковим кодексом України до складу фактичних витрат на відрядження відносять витрати співробітників, які перебувають у трудових відносинах з платником податків.

Питання, які пов’язані з визначенням витрат під час відрядження, відрегульовані пунктами 140.1.7 статті 140 Податкового Кодексу нашої країни. Згідно з цими нормами оформлення відряджень необхідно здійснювати наказом і іншими документами. Документи часто регулюються в самій компанії спеціальним положенням.

Покрокова інструкція

Отже, відправляємо працівника у відрядження. Що слід робити і в якій послідовності.

1. Ми оформляємо наказ про відрядження.

2. Займаємося оформленням посвідчення про відрядження.

3. Ми оформляємо довідку-розрахунок авансового платежу на службову поїздку.

4. Видаємо працівнику, який відправляється у відрядження, аванс відповідно до довідки-розрахунку.

5. Реєструємо відрядження в спеціальному журналі.

Прибувши з відрядження, працівник повинен оформити звіт про використання виданих на службовий відпочинок засобів, прикріпивши відповідні документи про витрати (про перебування в готелях і про інші витрати) і надати його в бухгалтерію в строки, які визначені законодавством.

На підставі звіту працівника бухгалтер займається остаточними розрахунками і відображає їх на рахунках по службовій поїздці.

Як убезпечити відрядження і отримати всі необхідні документи

Одним з найважливіших пунктів в організації про відрядження є вибір та бронювання готелю. Щоб бути впевненим у безпеці та комфорті вашого відрядження і в подальшому отриманні всіх необхідних документів, краще звертатися до професійних операторів ділового туризму.

Компанія BTL допоможе швидко і легко підібрати оптимальний варіант для поселення вашого співробітника, враховуючи виділений бюджет. Звернувшись до нашого кваліфікованого персоналу, вам не потрібно буде витрачати зайвий час на пошук і обдзвони українських готелів або готелів світу. Важливою перевагою співпраці з BTL є те, що ваша бухгалтерія отримає всі необхідні документи про перебування в готелі.

Забронювати готель для відрядження можна, заповнивши заявку тут.

Suggest a topic
facebook large
…

Contact with us

Контактна інформація

Київ
вул. К. Малевича (Боженко) 86-И, оф. 2,
03150, Україна
Тел./факс: +38 (044) 503 08 24, +38 (044) 200 38 89,
+38 (044) 507 25 84

Дніпро:
вул. Воскресеньська (Леніна), 12, офіс 3,
49044, Україна
tel./fax: +38 (056) 766 08 09

E-mail:
Для корпоративних клієнтів:
reservation@btl-company.com

Для МАЙС агентств:
direct@btl-company.com

SOS-line: +38 067 236 02 16

Follow us on social networks:

Contact form in footer UK